طرح خدمات 724

7 روز هفته خدمات + 24 ساعته خدمت رسانی

مشتریان گرامی وارجمند

لطفا پیش از خرید دستگاه ، شرایط گارانتی تک نما را مطالعه فرمایید. خرید دستگاه با گارانتی تک نما به منزله قبول تمامی موارد زیر است:

با هدف ایجاد آسودگی و آرامش مشتریان گرامی در زمان خرید  ، محصول خود را با 30 روز گارانتی تعویض عرضه می کنیم.
گارانتی تعویض یعنی ، مشتری می تواند تا 30 روز از تاریخ سیستم در صورتی که محصولی که خریداری شده به هر دلیلی بامشکل مواجه گردد ، نسبت به تعویض کالا  توسط شرکت اقدام نماید.

1.صندوق های فروشگاهی تک نما به مدت یکماه از گارانتی تعویض برخوردارند و خریدار می‌تواند درصورت بروز مشکل دستگاه نسبت به تعویض آن بدون هیچ قید وشرطی اقدام نماید. به خریداران توصیه می‌شود در این مدت حتما فاکتور خرید ممهور به مهر نمایندگی ، جعبه و کلیه اقلام داخل آنرا نگهداری کنند.

2.شرکت تک نما تضمین ‌می‌نماید که همه محصولات مورد عرضه این شرکت دارای شماره سریال قابل استعلام از تولید کننده می باشد.

3.دوره گارانتی صندوق فروشگاهی 24 ماه(2 سال)از تاریخ سیستم می باشد.، لطفا هنگام خرید دستگاه، با ارسال شماره سریال آن به سامانه پیام کوتاه 200007669 و یا به آدرس پست الکترونیک شرکت از صحت و مدت دقیق گارانتی دستگاه اطلاع حاصل نمایید.

توجه:درصورت عضویت در باشگاه مشتریان تک نما و دستیابی به طرح های متنوع باشگاه مشتریان،مشتری می تواند مدت گارانتی دستگاه ثبت شده را تا سقف 12 ماه افزایش دهد(علاوه بر 24 ماه گارانتی محصول) وشامل گارانتی(برنزی،نقره ای،طلایی وپلاتینیوم) شود.

4.مدت گارانتی اعلام شده برای دستگاه‌ها شامل هد چاپگر، باطری، کابل و آداپتور نیست. این موارد فقط به مدت شش ماه از گارانتی تعویض برخوردارند.

5.در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، خریدار محترم ابتدا باید با کارشناسان خدمات تک نما از طریق شماره تلفن 34137-026 داخلی 724 تماس گرفته ویا از طریق سایت بخش ثبت خدمات (درساعات غیر اداری)درخواست خدمات نماید.در غیر این صورت (عدم ثبت خدمات توسط شرکت) دستگاه از گارانتی خارج شده وشرکت هیچگونه تعهدی ندارد.به خریداران محترم موکدا توصیه می گردد کد پیگیری خدمات را از اپراتور دریافت نمایند..

6.در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی، کارشناسان خدمات تک نما شما را راهنمایی خواهند کرد تا دستگاه را چگونه و به کدام واحد خدمات پس از فروش تک نما ارسال کنید تا مراحل رفع اشکال و یا تعوض کالا در اسرع وقت صورت گیرد. هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است.

7.نحوه ارائه خدمات گارانتی اعم از تعمیر و یا تعویض کالا منوط به نظر کارشناسان فنی تک نما میباشد.

شرایط خروج دستگاه از گارانتی

1.بازشدن دستگاه به هر دلیلی توسط عوامل غیرمجاز

2.ضرب خوردگی ،شکستگی ،آب خوردگی ،نوسانات برق وهرگونه خسارت ناشی از اهمال مصرف کننده باعث خروج از شرایط گارانتی می شود.

3.هرگونه مخدوش شدن سهوی وعمدی سریال دستگاه ولیبل پلمپ باتری دستگاه

4.اقدام به تعمیر دستگاه توسط شخص یا اشخاص متفرقه

خدمات گسترده  724 چیست؟

خدمات 724 تک نما شامل هفت روز هفته و24 ساعته می باشد.

724 ساعت گارانتی تعویض
امکان تعویض کالا تا 30 روز از زمان خرید(تاریخ سیستم) در صورت بروز مشکل 
724 روز گارانتی دستگاه  
دستگاه خریداری شده دارای 2 سال گارانتی می باشد.قطعات هد چاپگر،باطری وپاور دستگاه فقط شش ماه گارانتی تعویض دارد.


5 سال خدمات پس از فروش
ارائه خدمات تعمیر، تعویض، تامین قطعات یدکی ، ارائه فایل های راه انداز سخت افزاری، ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی با اخذ هزینه های مصوب و ارائه خدمات تلفنی رایگان پس از اتمام دروه گارانتی با هدف تضمین صحت عملکرد محصولات خریداری شده