از آنجاییکه رشد و موفقیت بنگاه ها با ارتقای سطح تکنولوژی امکان پذیر است وهمچنین سطح تکنولوژی در واحد تحقیق و توسعه ارتقاء پیدا می کند لذا سرمایه گذاری درواحد تحقیق و توسعه می تواند نقش به سزایی در موفقیت بنگاه ها داشته باشد. برای آنکه سرمایه گذاری درواحد تحقیق و توسعه موجب رشد بنگاه ها بشود ، باید سیستمی مدون برای مدیریت فعالیتهای تحقیق و توسعه وجود داشته باشد. این سیستم با برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های تحقیقاتی موجب خواهد شد علاوه بر آنکه سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه دارای بازده مطلوب باشد مقدمات افزایش رشد آینده بنگاه نیز فراهم گردد

واحد تحقیق و توسعه شرکت ارتباط سازان پیشروتکنما از ابتدای تاسیس شرکت با هدف طراحی و توسعه محصولات جدید، شناسایی و پاسخگویی به درخواست های مشتریان، کاهش هزینه های ساخت، بهبود فرایندهای تولید و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا بنیان گذاری شده است و با اتکا به نیروهای جوان و مبتکر خود تلاش می کند تا با کسب توانمندی های علمی و فن آورانه در راستای ایجاد تنوع در سبد محصولات خود و همچنین بهبود محصولات فعلی گام بردارد.

تحقق اهداف فوق، جز از طریق ارتقای سطح فنی طراحی و تکنولوژی های تولید امکان پذیر نخواهد بود. پیرو همین نگرش و تلاش های واحد تحقیق و توسعه، شرکت ارتباط سازان پیشروتکنما در طی سالهای اخیر توانسته است با ارائه درب بازکن های تصویری متنوع و با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب رضایتمندی مشتریان خود را کسب نماید.

این واحد در راستای اهداف شرکت، کسب دانش های جدید جهت توسعه و افزایش کیفیت محصولات خود را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است و امید است با تکیه بر نیروی مستعد و خلاق خود بتواند گامی کوچک در توسعه ملی و خودکفایی ایران عزیر بردارد.

 

 

اهداف واحد تحقیق و توسعه (R & D )

- تولید محصول یا محصولات جدید و ارتقای کیفیت

- تولید دانش نوین به منظور توسعه محصولات و بهینه ­سازی فرآیندها

- بازدهی سریع سود، بهبود سریع عملکردها

- کشف و درک فرصتها و نیازهای بازار

- پاسخ به نیازها و خواسته ­های مصرف­ کنندگان و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم

- مشارکت قوی در جریانهای دانش و یادگیری

- ارتقای بازدهی فعالیت­ نیروی انسانی که نهایتا باعث افزایش درآمد افراد نیز می­گردد

- افزایش نیروی رقابتی در عرصه­ های داخلی و خارجی و حضور فعال در بازارهای جهانی

- ارتقای میزان خوداتکایی

- تحقیقات در راستای کاهش ضایعات تولیدی و یافتن راهکارهای هوشمندانه برای کاهش هزینه تولید

- آنالیز دقیق وضعیت محصولات موجود و آنالیز دقیق میزان کارآمدی برنامه ­های جاری و پرسنل موجود

امید است این واحد در راستای اهداف عالیه شرکت ارتباط سازان پیشرو تکنما بتواند گامهای استوار را بیش از پیش برداشته وجایگاه ملی وبین المللی شرکت را ارتقا بخشد.درهمین راستا آمادگی خودراجهت دریافت نظرات وپیشنهادات شما مصرف کننده عزیز جهت بهبود وارتقا محصولات شرکت اعلام میدارد.