20 دلیل استفاده از صندوق های فروشگاهی تک نما

20 دلیل استفاده از صندوق های فروشگاهی تک نما

 1. طول عمر یک صندوق فروشگاهی یکپارچه چند برابر یک رایانه شخصی خواهد بود

 

 1. با توجه به نوع طراحي سخت‌افزار دستگاههاي پوز طول عمر متوسط اين دستگاهها (حتي در فروشگاههاي زنجيره‌اي بزرك) به حدود 10 سال مي‌رسد، حال اينكه يك رايانه شخصي در شرايط استفاده عادي طول عمري در حدود 3 سال خواهد داشت.

 

 

 1. مقاومت در برابر عوامل محيطي

دستگاههاي پوز به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه در برابر گرد و غبار، و نيز سرما و گرما مقاوم باشند. عدم استفاده از فن بودن) پوز يكي از مزاياي عمده آنها در مقابل رايانه‌هاي شخصي مي باشد. اين موضوع باعث مي شود گرد و غبار محيطي (كه باعث از كارافتادن فن رايانه‌هاي شخصي مي‌شود) بر عملكرد پوز تاثيري نداشته باشد.

 

 1. اين دستگاه براي فروشگاه شما طراحي شده است

رايانه‌هاي فروشگاهي (POS) برای کاربری سریع و راحت، با بهره‌گيري از سخت افزارهای فروشگاهی (از جمله صندوق، بارکد اسکنر، پرینتر، انواع ترازوهای هوشمند، نمایشگرهای مشتری، مانیتورهای ساده و لمسی و…) طراحی شده است. تمام اين ابزارها آسودگي خيال از سخت‌افزار و توجه به فروش را نويد مي‌دهند. همچنين تجهيزات استاندارد فروش به معني احترام بيشتر به مشتري و به تبع آن افزايش فروش را به دنبال خواهد داشد.

 

 1. توقف فروش ممنوع

صندوق فروشگاهی تکنماطوري طراحي شده اند که بطور 24 ساعته در 7 روز هفته به کار مشغول باشد و با کمترين مساله سخت افزاري روبرو شود. اين مهم براي صاحبان فروشگاهها بسيار حائز اهميت است. حال آنكه صندوق های فروشگاهی مشابه به مثابه رايانه‌هاي شخصي (به خصوص وقتي در يك فروشگاه بكار گرفته مي‌شوند) به دفعات دچار مشكل شده و فرآيند فروش را متوقف مي‌كنند. سوال مهمي كه مطرح مي‌شود اين است كه هزينه “چند ساعت توقف فروش به دليل مشكل رايانه” براي فروشگاه شما چقدر خواهد بود؟ آيا با لطمه ديدن وجهه و اعتبار خود نزد مشتري نيز فكر كرده‌ايد؟

 

 1. بازدهی نیروی انسانی را به حداکثر برسانید

صندوق های فروشگاهی باعث افزایش کارایی وبازدهی نیروی انسانی فعال در فروشگاه خواهد شد.کارکردن با صندوق فروشگاهی باعث احساس آرامش واطمینان در کارکنان فروشگاه می شود.

 

 1. هزينه‌ پايين‌تر

ممكن است در ابتدا به نظر برسد براي خريد صندوق فروشگاهی لازم است هزينه بيشتري نسبت به رايانه‌هاي شخصي پرداخت شود اما واقعيت اين است كه به دلايل متعددي در ميان‌مدت هزينه‌هاي خريد و نگهداري دستگاه پوز از هزينه‌هاي مشابه براي يك رايانه شخصي پايين‌تر خواهد بود

 

 1. اطمينان از فروش مستمر و عدم توقف فروش به دليل بروز نقص فني در صندوق های فروشگاهی مشابه

 

 1. عدم نياز به ارتقاء سخت‌افزاري ونرم افزاری دستگاه پس از چند سال و در نتيجه كاهش هزينه

صندوق های فروشگاهی مشابه رايانه‌هاي شخصي هستند که به طور متوسط هر چندماه هزينه‌هايي (مانند نصب مجدد ويندوز، رفع عيوب سخت‌افزاري و غيره) دارند كه اين مورد درصندوق فروشگاهی تک نما صفر خواهد بود زيرا تکنولوژی بکار رفته در ساخت این دستگاه ها منحصربفرد بوده وباعث کاهش چشم گیر هزینه های مصرف کننده می باشد .

 1. عدم نیاز به خرید نرم افزار حسابداری

درصندوق فروشگاهی تک نما شما نیاز به خرید ونصب  انواع نرم افزارهای حسابداری را نخواهید داشت.در صندوق های فروشگاهی مشابه در بازار شما باید علاوه بر صرف هزینه جهت خریداری نرم افزار بابت آموزش آن نیز متقبل هزینه شوید .درصندوق فروشگاهی تک نما نرم افزار حسابداری اختصاصی که برای کسب وکار شما سفارش سازی شده است بصورت رایگان دراختیار شما مصرف کننده عزیز قرار خواهد گرفت.

 

 1. هزينه دستگاههايي مانند پرينتر حرارتي يا فيش پرينتر از هزينه‌هاي يك پرينتر معمولي بسيار پايين‌تر است ، زيرا علاوه بر هزينه بسيار پايين‌تر مصرف كاغذ در آنها، نيازي به هزينه براي خريد پرینتر كارتريج جديد و يا شارژ كارتريج درصندوق های فروشگاهی تک نما وجود ندارد.

 

 1. زماني كه لازم است يك اپراتور براي كار با نرم‌افزار فروش بر روي يك دستگاه پوز صرف كند بسيار كمتر خواهد بود و اين يعني مسلط شدن اپراتور در سريعترين زمان ممكن و كاهش هزينه‌هاي خطاي نيروي انساني

 

 

 1. استفاده از باركدخوان احتمال بروز خطا در ثبت كالا براي مشتري را نيز به صفر خواهد رساند

 

 1. كمتر ازیک  ساعت انتظار، براي اطميناني چند ساله كافي است
  نصب و راه‌اندازي اين دستگاهها برای محیط های بزرگ و کوچک تفاوتی نداشته و به سرعت و سهولت امکان پذیر می باشد. اين دستگاهها در عرض چند دقيقه نصب شده و فقط با یک ساعت آموزش، به شما نويد اطميناني بلند مدت را مي‌دهد

 

 

 1. اين دستگاه، ضامن افزايش فروش در فروشگاه شما خواهد بود
  با کمک اطلاعات متنوع جمع آوری شده توسط نرم‌افزار فروش منحصربفرد تک نما، علاوه بر تهیه گزارشات متعدد توسط اين‌نرم‌افزار در جهت تحليل عملكرد فروش ،نیازی به پرداخت هزینه اضافی جهت خرید نرم افزار فروش نیست واین امکان را به شما می دهد تا بتوانیدو بدانید که چه کالایی و در چه زمانی، بهترین فروش را دارد. این اطلاعات به شما کمک می کند تا در مقدار و زمان و حجم سفارشات خرید و سرمایه مورد نیاز تصمیم گیری نمایید و یا آنکه کالاهای اضافی را به حراج گذاشته واز خواب سرمایه شما جلوگیری می نماید.

 

 1. تمركز بر فروش و خلاقيت

ميليون ها فروشگاه در سرتاسر دنیا از صندوق های فروشگاهی برای مدیریت و اداره فروشگاه خود استفاده می نمایند. با استفاده از این سیستم به جای صرف نیروی بی بهره در کارهای جاری و جمع آوری اطلاعات، می توانید وقت خود را برای بررسي فروش و برنامه ریزی و خلاقيت براي فروش بيشتر صرف نمایید.

 

 1. در رقابت برنده باشید

امروزه انتظار اصلی مشتریان در فروشگاهها، آرامش و راحتی خیال هنگام خرید می باشد، با استفاده از نرم‌افزارهاي فروش به سرعت و به راحتی می توانید پیش فاکتور، فاکتور و یا برگشت از فروش کالا را برای مشتری خود صادر نمایید، وضعیت خرید ها و اعتبار مشتری را بررسی نموده، آدرس و مشخصات مشتری را نگهداری کنید. مجموعه این خدمات سریع به مشتری، شما را در این بازار رقابتی سربلند خواهد نمود.

 

 1. مدیر کمپین های تبلیغاتی خود باشید

با جمع آوری وتحلیل اطلاعات مشتریان خود میتوانید با برنامه ریزی مشخص در جهت افزایش فروش خود با ایجاد کمپین های دوره ای اقدام نمایید.

 

 1. شما هم نیاز به استراحت دارید

به این دلیل این که کلیه عملیات فروشگاه شما (فروش، انبار، حسابداري) توسط یک سیستم اتوماتیک و یکپارچه صورت می گیرد، این عملیات بدون حضور شما نیز روال خود را ادامه خواهد داد و امکان ردیابی و کنترل بر روی کلیه فاکتورهای فروش، خرید و انبار، تغییر موجودی کالا، شما را قادر می سازد تا هیچگاه کسری موجودی ، عودت بیهوده کالا و تخفیفات خارج از عرف نداشته باشید. به منظور حفظ امنیت داخلی سیستم برای کارکنان، تعریف سطح دسترسی به اطلاعات امکان پذیر بوده و در نهایت شما با آسودگی می توانید با سپردن امور به اپراتور فروش، فروشگاه خود را ترک نموده و یا حتی برای چند روز به مسافرت بروید بدون آنکه در جریان امور خللی ایجاد شود

 

 1. شما مصرف کننده عزیز لایق بهترین هستید